INFORMACE PRO PŘÍBUZNÉ

Návštěvní doba – Protože nemáme žádné přesně určené návštěvní hodiny, je po předchozí domluvě možné přijít na návštěvu kdykoli. Nejvhodnější čas pro návštěvu je 13- 17 hodina, mimo tyto hodiny se s námi prosím domluvte. Naší snahou je umožnit Vám co nejčastější kontakt.

Návštěvy prosíme, aby se řídili našimi hygienickými pravidly. Provádějte dezinfekci rukou před vstupem a odchodem z oddělení, před kontaktem a po kontaktu s Vaším blízkým. Chráníte tím nejenom sebe, ale i ostatní.

Informace o zdravotním stavu – Vám poskytne sloužící lékař během Vaší návštěvy.

Účast na ošetřovatelské péči – pokud je Vaším přáním podílet se na péči o Vašeho příbuzného, pomoc je samozřejmě vítána. Jakýkoliv Váš kontakt je bazální stimulace. V rámci předcházení možných alergických reakcí a zároveň k efektivnější bazální stimulaci, prosíme o zakoupení hygienických pomůcek, které Váš příbuzný používal před hospitalizací.

POSKYTOVANÉ SLUŽBY:

Canisterapie – služba hrazena z rozpočtu oddělení.

Pedikúra – placená služba.

Kadeřnické služby – na přání klientek/klientů ochotně obarvíme, ostříháme šikovným personálem. Jde nám o jejich blaho a rádi bychom, aby se cítili spokojeně a upraveně.

Venkovní posezení– pokud to počasí a zdravotní stav klientů dovolí, zpříjemňujeme hospitalizaci pobytem na venkovní terase. Dýchací přístroj není překážkou.

 

Venkovní posezení

Venkovní posezení

Pokud budete mít přání, dotazy, obraťte se na náš zdravotnický personál.