O nás

NIP Chronicare s.r.o. se sídlem v Nymburce, Boleslavská třída, nacházející se v areálu nemocnice Nymburk pavilón H, je nově otevřené specializované oddělení zaměřené na poresuscitační a následnou intenzívní péči o chronické klienty.

Spektrum lékařských diagnóz je pestré: od neurologických, interních, po posttraumatické. Odbornou péči zabezpečují vysoce kvalifikovaní lékaři s dlouholetou zkušeností v oblasti intenzívní péče a problematiky umělé plicní ventilace.

Nelékařský personál tvoří kvalifikované sestry a nižší zdravotní personál, kteří společně zabezpečují kontinuální, profesionální, a především lidský přístup ke klientovi i jeho rodině. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovanými profesionály v oblasti provádění rehabilitačních cvičení. Díky této kvalifikaci vykonávají naši pacienti denně rehabilitační cvičení, která jsou přínosným doplňkem v celkovém procesu jejich zotavení. Lůžka jsou vybavena nejmodernější přístrojovou technikou schopnou kontinuálního monitoringu vitálních (životních) funkcí. Návštěvy nejsou omezené návštěvními hodinami, po dohodě s personálem je možné zrealizovat návštěvu kdykoli.

nurse

Kontaktní formulář

Napište nám